Hearthstone - The FIRESIDE GatherIng ChampIonshIp!

GFA 2015  Blizzard Hearthstone Fireside Gathering Şampiyonası kahramanlarını bekliyor!

  Blizzard'ın sevilen kart oyunu Hearthstone'un resmi turnuvası Fireside Gathering GFA veDijital Sporlar ile İstanbul'a geliyor!
  Turnuva Battlenet linki: http://us.battle.net/hearthstone/en/fireside-gatherings/5260
  Conquest formatında (detayları aşağıda) dört ayak olacak turnuvayı kazanan şampiyonlar online olarak devam edecek olan turnuvanın Avrupa çapındaki ikinci seviyesine devam etme hakkı kazanacaktır. Online olarak devam edecek turnuvada Avrupa bölgesinde ilk 4'e gelebilen katılımcılar 5000$'lık ödül havuzunu aşağıdaki gibi paylaşacaklar!


  Avrupa turnuvasını kazanan ayrıca , Hearthstone Dünya Şampiyonası Avrupa Bölgesi temsilcisi olarak Blizzcon 2015'e katılma şansı yakalayarak E-spor dünyasında önemli bir noktaya gelecek!
  Kurallar
  *Yarışmacılar 27 Haziran Cumartesi günü saat 10:30'den itibaren etkinlik alanında bulunmalı ve kayıt yaptırmalıdır. Önkayıt yaptırmış kişiler öncelikli olarak, ilk kayıt yaptıran 32 kişi turnuvada yarışmaya hak kazanacaktır. Turnuva 28 Haziran Pazar günü de devam edecektir.
  *Katılımcıların yanlarında Hearthstone yüklü kendi tablet, laptop ve ya telefonlarını getirmeleri önemle rica olunur.
  *8'er kişilik 4 adet Fireside Gathering ayağı düzenlenecektir. Bu dört turnuvayı kazanan şampiyonlar Hearthstone Avrupa Şampiyonasının online ikinci ayağına devam etmeye hak kazanacaktır.
  *4 Şampiyonun kendi arasında yapacağı dörtlü turnuva ile turnuva birinci ikinci ve üçüncüsü belirlenecektir. Ödülleri
  1.lik Ödülü: Nvida'dan Sırt çantası + Gaming Mouse Pad + Claw Tshirt + Deri Defter , Gamestanbul'dan 200 TL değerinde Steam cüzdan kodu
  2.lik Ödülü: Nvida'dan Gaming Mouse Pad + Claw Tshirt + Deri Defter , Gamestanbul'dan 100 TL değerinde Steam cüzdan kodu<
  3.lik Ödülü: Nvida'dan Claw Tshirt + Deri Defter , Gamestanbul'dan 50 TL değerinde Steam cüzdan kodu
  Turnuva Blizzard'ın Conquest Formatında oynanacaktır:
  ** Maçlar 5 maç üzerinden oynanacaktır. 5 Maçta 3 galibiyet alan katılımcı bir üst tura yükselecektir.
  **Her katılımcı 3 farklı deste ile katılmak zorundadır. Bu 3 farklı destedeki kartların listesini yazılı olarak kayıt olmaya geldiğinde yetkililere bırakmak zorundadır. Etkinlik gününe gelmeden kart listeleriniz yazılı olduğu kağıtları yanınızda getirmeniz vakit kaybetmeden turnuvaya kayıt yapman şansınızı arttıracaktır. Gözlemciler tarafından ilettiği liste ile oynadığı liste farklılık gösteren katılımcılar diskalifiye edilecektir.
  **Her oyuncu bir desteyle sadece bir maç kazanabilir, aynı desteyle ikinci kez oynayamaz. Örneğin Mage, Hunter, Warlock destekleriyle başladığınız turun ilk maçında Mage desteniz ile kazandıysanız tur bitene kadar diğer maçlarda Mage destesini kullanamazsınız. Kaybeden oyuncu aynı desteyle tekrar oynayabilir.
  **Katılımcılara maçtan önce rakibinin hangi 3 class'a sahip destesi olduğu söylenecektir, fakat maç başlayana kadar hangi desteyle oynayacağını bilemeyeceklerdir.